Ürün Avantajları

Firmamızın bünyesinde birçok ürün bulunmakta ve bu ürünlerinden her birinin bir avantajı olmaktadır. Hangi ürün avantajları hangi üründe bunları görmek için ürünlerimizi tanıtalım: pvc zemin kaplama, linolyum, karo halı, yükseltilmiş döşeme, lamine parke, laminat parke.

 

İlk olarak pvc zemin kaplama ürün avantajları nelerdir bunları açıklayalım. Bu sistem darbelere karşı dayanıklılığı ile bilinen sistemdir ayrıca kayma yapmaz bu özellikleri sayesinde genellikle spor merkezleri, okullar, alışveriş merkezleri gibi noktalarda kullanımı yaygındır.

 

Linolyum son zamanlarda kullanımı yaygınlaşan bir ürün olmakla birlikte hızlı bir çıkış yakalamış ve her çeşit zemin kaplama sektöründe arana bir ürün haline dönüşmüştür. Bu sistem kimyasallara ve darbelere karşı dirençli, ısı ve ses yalıtımı özelliğine sahip, yangın ısısının mekana geç yayılmasını engelleyen bir sistemle donatılmış doğal ve antibakteriyel bir üründür. Bakterilere karşı gösterdiği direnç sebebiyle hastane gibi ortamlarda kullanımı yaygın olup diğer mekanlarda da kullanılır.

 

Karo halı bu sistem odalar arası sesi engelleyerek yalıtım yapar, kayma tehlikesini engeller ve çeşitli renk seçenekleri ile iç mekanlara görsellik katar.

 

Yükseltilmiş döşeme tasarımda kolaylık sağlayarak çeşitlilik kazandırma olanağı sağlar, fazla yüke dayanımı güçlendirir.

 

Lamine parke sıradan ahşap kaplamaya göre daha dayanıklıdır ve döşemesi daha kolaydır.

 

Laminat parkenin ürün avantajları ise çizilmelere karşı dirençli, kolay temizlenebilir ve darbelere karşı dayanıklılığı ile ön plana çıkar.