Spor Zemin Fiyatları

Spor zemin kaplamaları genel olarak linolyum ve pvc malzemesinde faydalanılarak kaplanır bu yüzden spor zemin fiyatları değişiklik gösterebilir ancak diğer zemin kaplama sistemlerine göre bu ürünlerle yapılan kaplama işlemi daha uygundur.

 

Örneği ahşap malzemeyle kaplanan bir spor kompleksi sürekli masrafa ve zahmete yol açar bu yüzden spor zemin fiyatları konusunda bizim iki ürünümüz daha ekonomiktir. Ahşap bakımı ve temizliği zor bir üründür ancak linolyum ya da pvc maddesinde bu zorluklarla karşılaşılmaz bakımı ve temizlikleri kolaydır. Ahşabın kırılma, çatlama, şişme, kabarma gibi olumsuz yönleri vardır ancak bizim bu iki ürünümüzde bu gibi sorunlar söz konusu değildir darbelere karşı dirençli ve kabarma şişme gibi zemine zarar verici etkenler söz konusu olmaz. Ayrıca ahşabın en dezavantajlı durumlarından biri de yangın çıktığında yangını engelleyecek bir yapısının olmamasıdır hatta yangının daha da fazla büyümesine yol açar ve felaketlere sebep olur. Pvc ve linolyum maddesinde ise özellikle linolyum maddesi bünyesinde bulundurduğu materyaller sayesinde yangının çabuk yayılmasını engeller böylece olası felaketlere yol açmaz.

 

Bakımı ve temizliği kolay olan bu zemin kaplama sistemi ürünleri özel bir temizlik günü ya da temizlik maddesi gerektirmez silindirli silecekler yardımıyla ya da paspaslarla kısa süreli bir temizleme işlemiyle spor zemin fiyatları ile diğer ürünlere kıyasta daha öndedir ekonomik bir sistem oldukları buradan da anlaşılabilir.